Movies
Ratings
118
For HorowitzRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 1.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
He's on DutyRated ★ 0.5
Toy Story 2Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0