Titles you rated
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 1.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 4.5
Ender's GameRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5