Titles you rated
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
What Women WantRated ★ 5.0
Last NightRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.5
HauntersRated ★ 3.0