Movies
Ratings
1597
BarbarianRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Deepest BreathRated ★ 2.5
The ExorcistRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Funeral Parade of RosesRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 2.0
BatmanRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 3.0