Movies
Ratings
121
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The ReaderRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 3.5
ElizabethtownRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0