Movies
Ratings
69
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Red CarpetRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5