Movies
Ratings
134
Finding NemoRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Tony TakitaniRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 5.0
Pale MoonRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
AssassinationRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 0.5
A Melody to RememberRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5