Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
August RushRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
If OnlyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0