Movies
Ratings
38
Sweet BeanRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 4.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
To Rome with LoveRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5