Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.5
PredatorRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ClickRated ★ 0.5
SawRated ★ 4.5
WaterworldRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
The Bridge on the River KwaiRated ★ 2.0
ValkyrieRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
AlexanderRated ★ 3.0
The UnforgivenRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5