Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5