Titles you rated
She's the ManRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
HopeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
BlindRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0