Movies
Ratings
17
OppenheimerRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 2.5
Love FictionRated ★ 2.5