Titles you rated
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 1.0
Star TrekRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0