Titles you rated
The PoolRated ★ 1.5
The TowerRated ★ 1.0
The Hateful EightRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 2.5
Some Like It HotRated ★ 5.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
1917Rated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.5