Movies
Ratings
123
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
The PrisonRated ★ 4.0
AcceptedRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Fifty Shades DarkerRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
MasterRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
As OneRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0