Movies
Ratings
19
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
The PianoRated ★ 4.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
Easy ARated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5