Movies
Ratings
125
PietaRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.0
AtonementRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
Total EclipseRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
Paradise MurderedRated ★ 2.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 4.0