Movies
Ratings
291
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
PassengersRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 1.5
Miss BaekRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
RampageRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.0