Movies
Ratings
165
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.0
LeonRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.0