Movies
Ratings
30
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 5.0
Beastie BoysRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Saw VIRated ★ 4.5
Journey to the West: Conquering the DemonsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0