Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 4.5
The Bucket ListRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5