Movies
Ratings
188
ParasiteRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.5
The 100th Love with YouRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
JigsawRated ★ 2.0