Titles you rated
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
God of Gamblers IIRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Mulan IIRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Hard BoiledRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
RentRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 3.0