Titles you rated
DuneRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
AlonersRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Shellmont County MassacreRated ★ 4.0
The NunRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 2.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
SinisterRated ★ 3.5
Twittering Birds Never Fly: The Clouds GatherRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5