Movies
Ratings
428
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.5
Ninja AssassinRated ★ 0.5
KnowingRated ★ 4.5
Face/OffRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.5
TakenRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 2.5
Jason BourneRated ★ 4.5
NoahRated ★ 0.5
TranscendenceRated ★ 3.5