Movies
Ratings
102
The Grand HeistRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
MegamindRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
LimitlessRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Robin HoodRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.0