Movies
Ratings
240
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
SleepRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
CoherenceRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Weather StationRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 2.5
AlienoidRated ★ 4.0
Monster HunterRated ★ 1.0
ArrivalRated ★ 4.5
RunRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0