Movies
Ratings
114
A Fish Called WandaRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
True RomanceRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
Untold ScandalRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0