Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.5
MoxieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Il MareRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 3.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 2.0
Our SeasonRated ★ 3.0