Movies
Ratings
95
Forrest GumpRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 1.5
Nowhere to HideRated ★ 2.5
SwiriRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.0
The PartyRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
VertigoRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
MotherRated ★ 5.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.0