Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0