Titles you rated
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0