Movies
Ratings
32
The ChaserRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.0
BraveheartRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
PietaRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0