Movies
Ratings
45
BatmanRated ★ 2.5
Blade RunnerRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 0.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 1.5
Frozen IIRated ★ 0.5
The King of ComedyRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.0
SawRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
Keys to the HeartRated ★ 0.5
Miss GrannyRated ★ 1.0