Titles you rated
The Neon DemonRated ★ 1.5
The LobsterRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 5.0
BorderRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Day & NightRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 4.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
The LoverRated ★ 4.5