Movies
Ratings
339
FrankensteinRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
LímiteRated ★ 2.5- Dream of WreckRated ★ 3.5
- How to Become a RockRated ★ 3.0
- NabiRated ★ 2.0
- A Happy PlaceRated ★ 2.0
- LArirangRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Cars 2Rated ★ 2.5