Movies
Ratings
62
102 DalmatiansRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 3.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 5.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 2.0
Freaky FridayRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Wild ChildRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 1.0
I Am SamRated ★ 5.0