Titles you rated
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 4.0
Miss ConspiratorRated ★ 5.0
Don't ClickRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
2012Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0