Titles you rated
WALL-ERated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.0
Rough CutRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
SaltRated ★ 1.5
Perfect GameRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Laurence AnywaysRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 2.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Cyborg SheRated ★ 1.0