Titles you rated
The FighterRated ★ 5.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Cradle 2 the GraveRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Saw 3DRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
The AnimatrixRated ★ 3.0
Scary Movie 3Rated ★ 3.0
Project ARated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 5.0
Battle of the WarriorsRated ★ 5.0
Final Destination 5Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0