Movies
Ratings
81
NosferatuRated ★ 1.5
Tokyo RevengersRated ★ 1.0
PearlRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Five Nights at Freddy'sRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
The Two Faces of JanuaryRated ★ 2.5
NopeRated ★ 4.0
MojaveRated ★ 0.5
The RitualRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 3.0
The Black PhoneRated ★ 2.5
The WindRated ★ 2.5
Jojo RabbitRated ★ 4.5
Babette's FeastRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0