Titles you rated
Cool RunningsRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0