Movies
Ratings
347
Soul SurferRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 1.0
BrothersRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 1.5
SnowdenRated ★ 3.0
Black HouseRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.5
MissingRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 3.0