Titles you rated
Pearl HarborRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 3.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0