Titles you rated
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Sister ActRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.5
All for LoveRated ★ 3.0
The Art of SeductionRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.5
What Happens in VegasRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.5
What a Girl WantsRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
The House BunnyRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0