Titles you rated
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
Love FictionRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5