Titles you rated
ThorRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
May 18Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5