Movies
Ratings
71
Sister ActRated ★ 5.0
The President's Last BangRated ★ 1.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5