Titles you rated
The VowRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 5.0
War HorseRated ★ 4.5
A Beautiful MindRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
CubeRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Tears of the SunRated ★ 4.5
Undisputed III : RedemptionRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.5
The MummyRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0